Kryefjala Logo

Pas nominimit të Efit, të gjithë kundër Dea Mishel, pëson goditjen e radhës

1 vit më parë

Mbrëmjen e djeshme Dea Mishel ka nxjerrë në nominim Kiarën, Luizin dhe Efin ku kjo e fundit është eleminuar. Kaq ka mjaftuar që të shpërthejnë kundër Dea Mishel.

E duke ju druajtur një rënie të Instagramit si Kejvina që humbi 5000 followers pas shpullës së Luizit, njerëzit që mbajnë faqen e Deas kanë vendosur të blejnë disa followers në mënyrë që mos kuptohet. Mbrëmë Dea ishte me 127 mijë ndjekës ndērkohë që sot është me 134 k.

E nëse bën një kontroll në listën e followersave sheh shumë profile fake.

775753E4 AEFB 4ED0 81A9 22FD13E35B60

BFF4C48F 02BD 44FE A50D 63F20BCCFE15

Të ngjashme