Pas nates se mbremshme,reagon serisht Antigona,mamaja e Beatrixes

7 muaj më parë

Antonela, Big Mama, Arjola, Meridiani jane disa nga banoret qe hedhin dyshime rreth lidhjes se Donaldit me Beatrixen.

Donaldi nuk duroi dot me dhe u shpreh se e do Trixen e nuk shikon asgje tragjike ketu pasi ndahen edhe njerez te martuar me femije e nuk behet hataja.

Antigona ka zgjedhur te pergjigjet ne rrjetet sociale duke ripostuar nje shkrim te faqes “Lolita” ku thuhet:

A do te vije valle dita qe Antigona te futet vete ne shtepi dhe ti sqaroje njehere e mire gjerat?Mbetet vetem pritja,nese ne e marim vesh sigurisht qe do ta ndajme edhe me ju.

Të ngjashme