Pas historise se Einxhel, Fjoralba dhe Argjira shperthejne ne lot!

8 muaj më parë

Mbremjen e djeshme Einxhel ka treguar historine e trishte te jetes se saj qe lidhet ngushte me te emen dhe lufte qe po ben ajo me parkinsonin.

Mikeshat e saj Fjoralba dhe Argjira kane publikuar nje bisede mes tyre ne insta story teksa ndiqnin historine e Einxhel dhe kishin shperthyer ne lot.

Sigurisht qe ky eshte nje moment mjaft i vecante aq me shume me shoqet qe dine cdo gje per njera tjetren.

Të ngjashme