Pas flirtimeve te Donaldit dhe Beatrixit, reagon Bora Zemani

7 muaj më parë

Tashme puthja e Bores dhe Donaldit ishte kryefjala deri ne momentin qe ne skene doli Beatrixa. Diten e sotme kudo eshte komentuar afrimiteti i saj me Donaldin. Nisi me disa shikime, perqafime nje dush, e tani me u bene te pandashem.

Mesa duket me zor kane pritur te hiqnin qafe Semin. Por pas kesaj terthorazi ka reaguar edhe Bora.

Rikujtojme se diten e pervjetorit te tyre Donaldi ka hedhur jashte murit nje varse te futur ne nje pako biskota. Varese te cilen Bora nuk e hiqte nga qafa.

Por e papritura ndodhi! Sot ne shenje revoltimi Bora e ka hequr varesen e Donaldit nga qafa dhe nuk e ka vendosur ne emision sic bente cdo dite.

Të ngjashme