Pas debatit te Antoneles dhe Arjoles, reagon Atdheu!

10 muaj më parë

Mbremjen e sotme ne Big Brother situata eshte nxehur mes Arjoles dhe Antoneles aq sa kjo e fundit ka akuzuar Arjolen se ka inate me te qe jashte dhe shkak eshte shoku i tyre i perbashket Atdheu.

Menjehere pas ketij debati ka reaguar edhe vete Atdheu nepermjet nje postimi ne Insta Story. Ai ka publikuar nje foto me Arjolen perbri seciles shkruan:

”Fama eshte e fundit, ti je nje nene e perkushtuar, nje shoqe e mire dhe nje artiste e talentuar”.


Të ngjashme