Pas debatit mes Arjoles dhe Antoneles, Atdheu flet per Antonelen: Eshte goce e mire por…

7 muaj më parë

Debati ne Big Brother mes Antoneles dhe Arjoles terhoqi vemendjen pas permendjes se Atdheut, duke u shprehur se kishin inate nga jashte.

Pas kesaj Atdheu ka reaguar nepermjet postimeve ne Insta Story ku shkruan se se me Arjolen jane mjaft miq te mire.

Mbremjen e djeshme ai ka bere nje video live ne Instagram me Ardit Cunin, Anaid Kalotin dhe Kledi Hysen ku sigurisht kureshtjes se djemve per kete ceshtje nuk u ka shpetuar.

Atdheu ka thene se Antonela eshte shume goc e mire por nuk e ka kuptuar se pse e ka bere ate reagim. E me pas teksa ata e kane ngacmuar ka thene:

Nuk dua te prononcohem!

Të ngjashme