Pas ‘Betruntit’ artisti tjeter i preferuar i Beniades eshte ‘Erzi’

7 muaj më parë

Beniada te knaq!

Kaq pozitive,e thjeshte,gazmore dhe e cilter.Energji e paster dhe shume per te qeshur rrugetimi i mesimeve te fjaleve shqip.

Pasi gjithe rrjeti qeshi me transformimin qe i beri emrit te Butrintit ku madje dhe ky i fundit reagoi,kesaj here eshte rradhe e “Erzit” ose sic e njohim ne Noizy.

“Më pëlqen edhe ai këngëtari, që merret me HipHop. Erzi, Nerzi…ai ezmeri si e ka?”thote Beni jone.

Tani te shohim nese edhe Noizy do te reagoje meqenese e ka edhe Durrsake!

 

Të ngjashme