Kryefjala Logo

Pas arrestimit Enca deklaron: Jam përdoruese hashashi!

12 Shtator, 2023 | 12:17 pm

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka rënë në prangat e policisë për kultivim të lëndës narkotike kanabis në banesën e saj.

Policia e Tiranës finalizoi operacionin “Balcony”, duke gjetur 5 vazo me kanabis në banesën e saj në Lundër.

Pak momente më parë është zbuluar edhe deklarata e Encës në polici. Ajo ka treguar se është përdoruese e lëndës narkotike dhe të gjithë bimët e mbjellura, i ka për përdorim vetjak

Të ngjashme