Kryefjala Logo

Partnerja e Olsi Bylykut shtatzënë?! Ja video që ngriti dyshimet

19 Prill, 2022 | 9:59 am

Olsi Bylylku ka festuar me miqtë e tij më të afërt deri në orët e para të mëngjesit, ditën më speciale të jetës së tij atë të lindjes.
Aktori i humorit mbushi plot 24 vjeç dhe i urojmë vetëm sukses në karrierën e tij. Porrrrr ajo që na ra në sy është partnerja e tij Egli, e cila përveçse e ka uruar me shumë dashuri kanë kënduar edhe duetin e tyre të parë “Do ditë”, kemi vënë re që ka pësuar një ndryshim.

Gjatë performnacës së ciftit ajo që të bie në sy është Elgi e cila duket më e “rrumbullakosur” se herët e tjera, mos ndoshta është në pritje të ëmbël dhe çifti nuk do ta bëjë publik lajmin.

Historia e tyre e dashurisë ka nisur në fund të vitit 2018 dhe duket se është bërë edhe më e fortë me kalimin e viteve, pasi Egli dhe Olsi kanë nisur edhe bashkëjetesën kështu që ardhja në jetë e një fëmije do ta plotësonte “puzzle-in” e tyre.

Të ngjashme