Kryefjala Logo

Olta pyet Keisin nëse do të lidhej me Lorencin dhe përgjigjia e saj nuk është jo…

28 Mars, 2023 | 8:11 am

Duket se aktorja Olta Gixhari është njeriu më kurioz i mundshëm. Ajo nuk rresht së pyeturi Keisin nëse do të mund të bëhej përsëri çift me këngëtarin Lorenc Hasrama dhe ajo nuk ka thënë jo.

Pjesë nga biseda mes vajzave:

Olta: A ka mundësi të lidheni prapë?

Keisi: Se di Olta se besoj.

Olta: Pse se beson se ti dukesh që e ke shumë qejf?

Keisi: Jo unë e kam shumë xhan. Sepse është
një nga njerëzit që me kupton, jemi shumë njësoj.

Olta: A do lidheshe me atë këtu?

Keisi: Se di s’mund të them një po ose një jo se vërtet nuk e di.

Më herët edhe Lorenci i tha Keisit se kur ajo dhe Kristi nisën të krijonin një histori bashkë ai u ndje xheloz.

Të ngjashme