Olsi Bylyku shkruan kengen per hallet e popullit: Ishalla s’po ndahet dhe Iliri me Sabianin!

7 muaj më parë

Aktori i humorit Olsi Bylyku eshte mjaft i dashur per batutat e tij dhe jo vetem. Mbremjen e djeshme ai ka publikuar nje kenge ne story dedikuar situates se krijuar nga Big Brother VIP.

Ai thote se njerezit kane vuajtur shume ndarjen e Donaldit me Boren, futjen e Beatrix si dhe enigmen e vareses. Vec kesaj permend Ilirin e Sabianin apo dhe ikjen e Fifit. Duke ironizuar faktin se shqiptaret me shume vuajne per hallet e ekranit.

Ai mbyll kengen me frazen shyqyr kemi Olti Currin, duke patur parasysh se postimet e Oltit persa i perket Bb VIP kane ndezur rrjetin.

https://www.instagram.com/tv/CXHPRQ7oN5w/?utm_medium=copy_link

Të ngjashme