Thursday, October 28, 2021

Latest Posts

Olsa e Perputhen ben bllok portalin e njohur. Nuk i pelqen e verteta qe publikon

Olsa Muhameti eshte e para qe kerkon lirine dhe te drejten e fjales. Por kur behet fjale per te tjeret, se kur behet fjale per te aty nuk permbahet dot.

Disa here Kryefjala.com ka zbuluar skenaret e shemtuara te Olses dhe genjeshtrat e saj. Por duket se e verteta i ka dhembur shume autores saqe ka vendosur te bllokoje Kryefjalen ne faqen e Instagramit.

Por gjithesesi kjo nuk pengon Kryefjalen te vazhdoje te zbuloje te vertetat, te grise skenaret dhe te çjerre maskat. Por nese kjo e ben autoren te ndihet me mire, s’ka problem.

Nje gazetare qe fshihet nga fjala e nje tjeter gazetari, goxha profesionalizem Olsa! Duartrokitje per ty, shihemi ne zbulimet e radhes!

Latest Posts

Don't Miss