Nuk fshihen më! I dashuri surprizon Tean në emision

2 vite më parë

Ditën e sotshme në emisionin “Goca dhe Gra” ka mbërritur një buqetë me trëndafila për një nga vajzat. Bëhet fjalë pikërisht për Tean dhe ato janë shprehur se lulet kanë ardhur nga I dashuri I saj.


Në buqetën e trëndafilave kishte një pusullë, ku shkruhej “Suksese shpirt”.Teksa Tea e lexoi u emocionua dhe nuk munguan as ngacmimet e vajzave të tjera. Madje Olesia dhe Fatma u shprehën të revoltuara për faktin se partnerët e tyre nuk e kishin menduar një gjë të tillë.

E pra, mesa duket gjërat tashmë janë ndryshe, hajde urime Tea.

Të ngjashme