Ne tre vjetorin e lidhjes, Donaldi ben gjestin romantik per Boren

6 muaj më parë

Dita e sotme eshte shume e vecante per Boren dhe Donaldin. Kete e ka treguar vete aktori mbremjen e djeshme ne fund te spektaklit.

Ai ka marre nje pako biskota dhe nje varse te tijen e i ka hedhur nga muri i shtepise ne menyre qe ti marre Bora. Ai ka kujtuar se bejne 3 vjet nga dita qe jane lidhur si dhe ka thene se biskotat ti haje qe te embelsohet.

Sigurisht qe ky gjest ka shkaktuar mjaft te qeshura dhe Arbana ka thene se do te kujdesen qe porosia ti shkoje Bores.

Të ngjashme