Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Nami! Grupi i njohur boteror i kercimit, se shpejti ne Shqiperi

Shume prej jush, te apasionuar pas kercimit e baletit e njohin shume mire grupin “The Kings”,kampion te “World of dance” .

Lajmi i mire eshte qe grupi “The Kings”, te cilet njihen si kercimtaret me te mire te botes do te vijne ne Shqiperi ne datat 5-6 Qershor 2021.

Ardhjen e ketij grupi fantastik dhe shume te dashur e ka mj desuar koreografi dhe ideatori i  gares “World of dance Albania” Andi Murra.

Ne kete event madheshtor do te marrin pjese personalitete si Drejtori i nje prej shkollave me te medha te kercimit ne Turqi, drejtori i “World of Dance Ukraina”  dhe shume artiste te tjere internacional.

Keshtu qe behuni gati per te shijuar nje super event kercimi te realizuar koreografi nga Andi Murra!

https://youtu.be/0j5Vyo4lGYc

https://youtu.be/vp6qjZNxnv0

 

Latest Posts

Don't Miss