Kryefjala Logo

Mos vallë Einxhel e konfirmoi vetë shtatzëninë

6 Korrik, 2022 | 4:16 pm

Dj Dagz feston sot ditëlindjen dhe sigurisht që urimin më të bukur dhe të ndjerë e ka marrë nga partnerja e tij, Einxhel Shkira.
“Nuk kam ndërmend të jetojë pa ty”, shkruan Einxhel në postimin e saj në Instagram, poorrrr ajo që vumë re të gjithë është që në fund të postimit ka shkruar “Ne të duam”… Ne?! Kush ne?!
812C2641 FF45 43F4 915A AA34A56FF261
Ajo që na bën përshtypje gjithashtu është se Einxhel e ka fshirë më pas këtë dedikim duke e korrigjuar dhe duke e bërë “Të dua”…

F9EC8248 8594 4E8F 8E4C C52998273C20

Mos ndoshta lajmet për shtatzëninë janë të vërteta?!

Të ngjashme