Mos valle Big Brother Vip u be me ciftin e trete?

1 vit më parë

Ne shtepine e Bigut rinia po jep frytet e veta.

Pelqime,ngacmime,ledhatime dhe puthjet nuk mungojne.

Sara dhe PM hapen vallen te paret duke marre me vete Donaldin me Trixen dhe keta te fundit duket se po terheqin Einxhelin me Dagzin.

Te dy jane ngacmuar gjithmone por ne teme nuk dolen kurre,ndersa mbreme kane fjetur me duart e bashkuara.

Nje tjeter cift ne horizont?

Të ngjashme