Monika rrefen divorcin pas tradhetise, i kunderpergjigjet miku i ish bashkeshortit: Ti e fillove tradhetine!

7 muaj më parë

Mbremjen e djeshme gjate nje bisede me Egzonen, Monika ka rrefyer se eshte tradhetuar nga bashkeshortii saj dhe se ka kaluar nje periudhe shume te veshtire.

Por menjehere pas kesaj ne nje nga keto video ka komentuar miku i ngushte i ish bashkeshortit. Ai ka treguar se faktikisht ka qene Monika ajo qe e ka tradhetuar. E nuk ndalon se e quajturi femer te ulet.

”E nese te ka tradhetuar e ne nuk e dime, ta paska bere hakun!”- perfundon ai.

Të ngjashme