Kryefjala Logo

Monika feston ditëlindjen mes bananesh dhe shuan dyshimet për Arjolën

2 vite më parë

Aktorja Monika Lubonja feston sot ditëlindjen mes miqsh dhe kolegësh.
Me një kohë që ka ndalur vetëm për të,Monika njësoj si në shtëpi feston si një vajzë e re.

Ajo që tërhoqi vëmëndjen në ditëlindje ishin detajet e dekorit që lidheshin me Big Brother Vip.

“Bakllava dhe Kadaif” ishte shkruar në sfond,shprehja e famshme që u përdor për Monon brënda shtëpisë për menyrën si mundohej të shkonte mirë me të gjithë pa prishur balancat.

Dhe sigurisht nuk mungonin as bananet që Monika i preferonte aq shumë sa u përdorën shumë herë si batuta mes banorëve dhe asaj.

Por surpriza ishte Arjola.
Pas një miqësie të ngushtë brënda shtëpisë,jashtë raportet u ftohën por kjo video tregoi se mes tyre gjithçka shkon për mrekulli.

Kjo video na kujton ditën kur kaluan ditën në dhomën e surprizave mes të qeshurave dhe kërcimeve provokuese.

1D22077B F58D 4083 B313 CFA59FE7F69F

5F0ACF84 9F5D 4BF3 8839 57B2DCF3EE9D

Të ngjashme