Thursday, December 2, 2021

Latest Posts

Moderatorja jep lajmin e shtatëzënisë “live” në emision? Ja si reagon bashkëshorit i saj

 


Ditën e sotme në emisonin “Goca dhe Gra” moderatoret së bashku me Ledjanën e Përputhen kanë luajtur lojën e ruletës së celularit. Si dënim, për Olesian ishte zgjedhur që ti dërgonte një mesazh bashkëshortit të saj Erjonit ku I shkruante se ishte shtatëzënë. Mes shumë të qeshurash Olesia I dërgoi mesazhin dhe reagimi I tij ishte I papritur.

“Çfarë thua zemër”- shkruante bashkëshorti I saj. Reagim ky I cili tërhoqi vëmendjen e vajzave të cilët nuk ngurruan që ta komplimentonin.

Por në fakt ishte thjesht një lojë, sepse në fakt Olesia nuk është shtatëzënë.

Për më tepër ndiqni episodin e plotë:

https://youtu.be/wMpiTtoXKqI

Latest Posts

Don't Miss