Wednesday, January 19, 2022

Latest Posts

Modelja shqiptare ne kopertinen e revistes prestigjoze turke!

Redona Koci eshte nje nder emrat e perfolur ne boten e modelingut dhe jo vetem. Ajo ka bashkepunuar me marka nderkombetare dhe se fundmi do te jete ne kopertinen e revistes turke Modds Turkey.

Redona ka kontakte dhe komplimentohet shpeshhere nga personazhe te njohur te showbizit si Gashi apo Liridon Krasniqi.
Ajo dallon per fotot sensuale ne Instagram dhe per komplimentat nga te gjithe ndjekesit e saj.

Latest Posts

Don't Miss