Milano mbledh dy vajzat me seksi te showbizit shqiptar

1 vit më parë

Kryeqyteti i Italise Milano eshte nje nder vendet me te vizituara nga njerezit vecanerisht nga personazhet e njohur.

Dy vizitoret e fundit jane dy nder vajzat me seksi te showbizit shqiptar. Behet fjale per Xhemi Shehun dhe Olta Gixharin.Ato kane publikuar foto me njera tjetren ne Duomo.

Xhemi dhe Olta pervec se dy vajza simpatike jane mjaft te dashura per publikun dhe jo vetem. Olta prej kohesh ka ndertuar familjen ne Spanje dhe Xhemi ne Tirane.  E pra mesa duket takimi i tyre eshte bere pikerisht ne Milano.

Të ngjashme