Me ne fund flet Bora Zemani, ka nje kerkese per ndjekesit ne lidhje me Donaldin!

7 muaj më parë

Prej ditesh tashme po pritet reagimi i Bores e cila ka qendruar shume e ftohte kundrejt situates se Beatrixit, Donaldit dhe perfshirjes se saj.

Ndonse te gjithe po prisnin reagimin e saj sonte ne Perputhen Prime, Bora ka zgjedhur te mos ngaterroje programin qe prezanton me BB VIP.

Sapo Prime ka perfunduar, ajo ka publikuar nje status ne Insta Story.

”Ju lutem qetesohuni! Edhe Donaldi eshte njeri… edhe ai mund te gaboje, edhe ai mund te zgjedhe rruge te tjera, edhe ai ka te drejten te beje cfare te doje me jeten e tij. Por mos gjykoni, mos kryqezoni dhe mos denoni! As une nuk po e bej!”- ka shkruajtur Bora.

Nje reagim dinjitoz ky, i cili tregon se tashme cdo gje duhet ti kthehet normalitetit per te gjitha palet!

Të ngjashme