Martohen Olsi Bylyku dhe Egli Tako?

6 muaj më parë

Ditën e sotme Olsi Bylyku feston 24 vjetorin e lindjes. Ai ka organizuar një festë me miqtë e të afërmit ku nuk kanë munguar urimet dhe festimet edhe në rrjet.

Por një postim i Klea Hutës na ka konfuzuar paksa. Ajo ka publikuar një video të Olsit me Eglin dhe shkruan: “Të trashëgoheni zemrat e mia!”.

Ndërkohë që Olsi dhe Egli janë duke i rënë daulles, ndoshta ajo e ironizon ndoshta që ditëlindja po kthehet në dasmë. Pasi minimumi Eglin do ta shihnim me fustan të bardhë!

Të ngjashme