Friday, January 21, 2022

Latest Posts

Mamaja e Beatrix Ramosaj ndodhet ne gjendje te rende emocionale

Gjate emisionit Fan Club ku flitet sigurisht per Big Brother,prezantuesja Dojna tha se i kishin derguar ftese nenes se Trixes,Antigona per te qene pjese e studios por ajo nuk ka qene ne gjendje te vije.

“Nëna e Beatrixës, Antigona është në gjendje të rëndë emocionale dhe e kishte të pamundur të vinte”, tha Dojna Mema.
Ne studio ndodhej nena e Oriola Marashit e cila tregoi se eshte munduar te flase me Antigonen dhe i beri thirrje publikut qe te mos e denojne Beatrixen.

Latest Posts

Don't Miss