Kryefjala Logo

Luizi me Kiarën i solli Flor Mumajesit ndërmend kohën me Soni Malaj

26 Janar, 2023 | 8:12 pm

Luizi me Kiaren janë kryefjala e ditëve të fundit. Madje Flor Mumajesin e kanë kthyer shumë pas në kohë.

Flori ka publikuar në Insta Story video nga momenti i puthjes me Sonin tek Kenga Magjike, teksa kane qene të fejuar. Por nuk e ka lënë me kaq.

Pasi ka postuar edhe një tjetër foto me të. Rikujtojmë se Soni dhe Flori kanë shumë vite të ndarë por duket se disa kujtime mbesin përgjithmonë.

F55D53A4 2B25 44BC AA2A 11D9938A6E54

Të ngjashme