Kryefjala Logo

Lori Hoxha zbulon detaje nga shtatzënia e Sarës, ja kur e morëm vesh që po priste vajzë

17 Prill, 2022 | 11:54 am

Pak orë më parë mësuam që fëmija i tretë familjes Ledion dhe Sara Hoxha do të jetë vajzë. Ky lajm duket se ka qenë surprizë edhe për familjarët e Sarës.
Ka qenë Lori Hoxha ajo që na ka zbuluar nëpërmjet një pyetësori në Instagram se edhe ata e mësuan jo më larg se dje që Sara ishte në pritje të një vogëlusheje.

EF67D729 F395 47B8 A975 5B1B930AC39C

Nga ana tjetër teze Lori ndihet e “kërcënuar” nga ardhja në jetë e të voglës sepse ajo do të bëhet njësoj si mami e saj. “Kam frikë nga ju të dyja “, shkruan Lori në këtë foto që ka postuar në Instagram.

D97527B3 8FB7 4F45 B066 BF66DFCB2B56

Ndërsa ne jemi të bindur që e vogla do të jetë një “fashioniste” njëlloj si mami dhe teze Lori.

Të ngjashme