Lind apo behesh?Njesoj si Antonela!

8 muaj më parë

Koherat kur paraardheset tona nuk kishin mundesi te hiqnin as mustaqet fale Zotit ka ikur.

Sot vajzat dhe grate kane “lluksin” e shtrenjte te permirsojne pamjen nese dicka nuk ju pelqen apo kane nje defekt lindjeje ose aksidentale.

Ndaj te gjithe ne kete pike biem dakort kur themi se jemi te gjithe te lumtur qe me ne fund mjekesia i ka dhene “nje dore” estetikes.

Por ne rastin tone,qe kemi zgjedhur sot per ju Antonelen duam t’ju tregojme se Kylie Jenner ishte shembulli dhe gjithe te tjerat kopja dhe fotokopja.

E njihni kete vajzen?

Eshte kjo bjondja alla Kardashian,Antonela,qe mesa duket evrot nuk i shpenzon vetem ne kepuce por me pare i ka futur nje lluster fytyres.

 

Të ngjashme