Ledri Vula dhe Ylli Limani sonte ne BB Vip

7 muaj më parë

Big Brother rezervon surpriza jo vetem per banoret por edhe per spektatoret. Mbremjen e sotme burime per Kryefjala.com kane zbuluar se do te behen pjese e shtepise se BB VIP, Ledri Vula dhe Ylli Limani.

Faktikisht ata do te futen surprize per te performuar, gjithesesi eshte e sigurt qe mezi i presin.

Shume prej banoreve jane miq te tyre keshtu qe besojme se do te jete vertete nje mbremje e kendshme!

Të ngjashme