Wednesday, December 8, 2021

Latest Posts

Largohet nje tjeter banor nga shtepia e Big Brother VIP, ja emri

Mbremjen e sotme te gjithe konkurrentet kane qene ne televotim pervec Ilirit Monikes Sabianit dhe Arjoles. E si cdo te premten ka ardhur momenti i te eleminuarit.

Kledi eshte larguar perfundimisht nga shtepia. Pas trekendeshit qe krijoi mes Arjoles dhe Beatrixit e pas deklaratave te bera per partneren e tij duket se e ka penalizuar ne syte e publikut.

Ky spektakel ka patur mjaft surpriza dhe momente te sikletshme, gjithesesi mbetet per tu pare sesi do te shkoje.

Latest Posts

Don't Miss