Kryefjala Logo

Kush është Vip-i që shkoi i paftuar në dasmën e Armina Mevlanit?

26 Shtator, 2022 | 3:46 pm

Më në fund Armina Mevlani e bëri dasmën e saj madhështore tradicionale me afro 300 të ftuar ku mes këngësh,vallesh,fjalimesh,fustane,surpriza dhe shumë të njohur nga bota e televizionit,njëri zbuloi se shkoi “pa ftuar”

Po flasim për gazetarin dhe moderatorin Blendi Salaj i cili siç tregoi vetë përfundoi padashje në vendin ku mbahej dasma.
Ai tregoi në emisionin “Wake Up” se si ditën e dielë,kishte vendosur ta kalonte me familjen dhe me miqtë që pa e ditur ishin nisur për në Agroturizmin Shijak ku mbahej dasma e Arminës dhe Shkëlzenit.

Pasi e gjetën me Google Maps vendin ,ata kishin parë disa tabela që lexonin dasma e Arminës dhe Shkëlzenit.
Pasi kishin marrë në telefon,nga ana tjetër ju ishte konfirmuar që ambienti ishte i pronotuar dhe kështu mes humorit,Blendi tregoi se shkoi i paftuar në dasëm.

761866FD 2E6C 4902 870B 117952768287

Të ngjashme