Kujt ja lëshoi thumbin Kiara me postimin e fundit?

2 muaj më parë

Kiara Tito ka marrë në duar rrjetet e saj sociale dhe nëpërmjet tyre është më afër me publikun dhe me Luin e saj.

Luizi zë një pjesë të kosiderueshme të asaj çfarë Kiara poston pasi shpesh e hedh në Instastory me mbishkrime dashurie apo mbështetjeje.

Së fundmi ka hedhur një tjetër por me kunjë..Ajo shkruan:”Qentë le të lehin,karvani ecën përpara”
Mos vallë e ka me kritikat lart e poshtë nga njerëz të panjohur por edhe publik?

Të ngjashme