Kryefjala Logo

Ku ndodhej Enca tre ditë para arrestimit?!

12 Shtator, 2023 | 10:02 am

Tre ditë përpara arrestimit këngëtarja e njohur shqiptare ishte me pushime në jug të vendit. Të gjithë e dimë jetën dhe pushimet e saj luksoze, por këtë herë këngëtarja kishte zgjedhur jugun e vendit për tu relaksuar. Nuk e dimë nëse ka qenë e shoqëruar nga partneri i saj, Mickey Neblett apo vetëm por fotot në Instagram na tregojnë se këngëtarja ka kaluar një fundjavë të këndshme. Këtë verë ajo nuk ishte shumë aktive sa i takon muzikës, por ka qenë në qendër të mediave për lidhjen e saj të re.

IMG 6888 IMG 6887 IMG 6885 IMG 6884

Të ngjashme