Kryefjala Logo

Kryefjala e tha e para! Del fotoja e Einxhel shtatzënë!

7 Gusht, 2022 | 10:37 pm

Kohë më parë Kryefjala.com ka zbuluar se Einxhel dhe Dagz do të bëhen prindër për herë të parë. Ndonse Einxhel e ka mohuar dhe madje ironizuar këtë gjë.

Ndonse së fundmi ajo ndodhet në Kosovë “Vip-at e Bllokut” kanë kapur një foto të çiftit në rrugë, ku Einxhel e veshur me të gjera duket shtatzënë. Pra tani s’ka çfarë mohon?

Gjithësesi ka dalë në modë fshehja e shtatzënisë e kapja nga paparazzi kështu që edhe Einxhel, mesa duket po ndjek këtë traditë.
97924F79 600A 4442 ADF6 9103F53F3DE7

Të ngjashme