Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Kozaku-Stresit: Mos merr levdata, me liroi vetvetja!

Personazhi i Instagramit i njohur si “Kozak”, i cili u rrëmbye dje nga katër persona, ka dalur sërish live duke shpjeguar versionin e tij të ngjarjes.

Ai iu përgjigj ndër të tjera dhe reperit shqiptar, Stresit duke thënë që mos tëntoi të marrë lëvdata pasi atë e ka shpëtuar vetvetja.

“Më ka shpëtuar vetvetja, njerëzit e mi por jo njeri tjetër. Të mos dalë askush të marrë lëvdata. Ty të kanë sharë ata. Nuk iu gënjen Kozaku pasha familjen, kam parë punën time duke bërë emisione dhe duke qeshur”.

“Të gjithë ata që kanë gisht të gjithë po dalin, keni me dhënë deklarime për çdo gjë që më keni bërë mua. Duroni. Unë rroj vetëm për një sedër”, tha Kozaku.

E gjithë kjo vjen pasi që të premten gjatë ditës, Stresi ka thënë se kishte qenë pikërisht ai që ka ndërmjetësuar për lirimin e tij.

“Thjesht kanë dashur ta trembin, unë ndërhyra direkt dhe e lëshuan. Sepse njoh familjarët e tij e bëra për të ndërhyrë tek ata djemtë. Me dhanë fjalën e burrit që nuk do ta lëndojnë dhe ashtu ndodhi”, ka thënë mes të tjerash Stresi.

Latest Posts

Don't Miss