Friday, January 21, 2022

Latest Posts

Klajdi dhe Bruno i kendojne Bores: “Kush te ndau prej meje”, ja reagimi i saj!

Te ftuar ne nje feste ditelindje, Klajdi dhe Bruno i kane kenduar Bores kengen “Kush te ndau prej meje”.

Ajo duket se e ka marre me sportivitet e ka filluar te qeshe. Sigurisht nje dedikim ky per Donaldin, te cilit dhe ditelindjen e saj ja kujtuan nepermjet balonave.

Nje situate ndonse gazmore paksa edhe e sikletshme!

Latest Posts

Don't Miss