Kryefjala Logo

Këngëtarja shqiptare imazh i brandit të njohur ndërkombëtar

2 vite më parë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora do të jetë imazhi brandit, Prada. Ajo ka nënshkruar një marrëveshje me vlerë gjashtë milionë me këtë firmë të të njohur ndërkombëtare.

DD16BABF CD83 4826 A0BD C14E1DAB86C5

Anëtarja e jurisë së spektaklit “The Masked Singer” ka qenë imazh i kompanisë kozmetike “Rimmel”, e gjigantit të veshjeve sportive “Adidas” dhe së fundmi do të përfaqësojë brandin më të famshëm italian “Prada”.

Një burim i afërt me këngëtaren tha për The Sun se,“ajo është një yll global në botën e muzikës, filmit dhe televizionit. Pamja e Ritës është ikonë”.

Të ngjashme