Kengetarja qe u rikthye dy here nga duartrokitjet e publikut te Festivalit te Kenges ne RTSH

8 muaj më parë

Mbremjen e sotme jane prezantuar 20 kenget pjesemarrese ne Festivalin e Kenges ne RTSH. Ndonse degjuam zhanere nga me te ndryshme, skenen e elektrizoi vetem ajo!

Ronela Hajati me kengen “Sekret” ka ngritur te gjithe publikun ne skene, madje duartrokitjet e kthyen dy here ne skene. Moment vertet emocionues jo vetem per ate por per te gjithe ne.

Energji, ritem, atmosfere dhe super performance! Cdo gje qe duhet per te qene pjesemarres ne Eurovizion e ka Ronela Hajati, keshtu qe i urojme suksese!

Të ngjashme