Këngëtarja e njohur konfirmon dashurinë e re…

6 muaj më parë

Artistja e njohur amerikane, Miley Cyrus, i mbylli gojën njëherë e mirë thashethemeve. Me një foto romantike ajo i tregoi gjithë botës se është në lidhje me muzikantin, Maxx Morando.

Fotoja ku ata këmbëjnë një puthje të zjarrtë po bën xhiron e mediave dhe të rrjeteve sociale.

Dy të rinjtë e dashuruar u fotografuan të enjten teksa në West Hollywood dhe të dy duken shumë të dashuruat në fotot e siguruara nga E! News.

Veç historisë së dashurisë Miley ka nisur dhe turet e saj koncertore që kanë rezultuar si gjithnjë një sukses i vërtet.

Të ngjashme