Kryefjala Logo

Këngëtari shqiptar në prag divorci?!

2 vite më parë

Nëse vëmë re me kujdes profilet në Instagram të këngëtarit Blero dhe modeles Afronës, do të shohim se që të dy i kanë fshirë të gjitha fotot që kanë publikuar më herët me njëri- tjetrin. Ndaj menjëherë janë ngritur pikëpyetjet për një ndarje të mundshme mes tyre.

A9544213 ECC3 4975 B83E 552F6B045039

Megjithatë të dy e ndjekin njëri tjetrin në Instagram. Madje edhe ndjekësit pasi kanë vënë re këtë detaj  janë shqetësuar nëse dyshja i ka dhënë fund martesës së tyre.

DFF58723 31EB 4CFA ACE5 B04BECB6C83B 649305F7 76FF 4B99 B13E 90E18164A531

Blero dhe Afrona u martuan në vitin 2019 në një ceremoni me familjarë dhe miq të ngushtë. Kjo është martesa e dytë për Bleron, pasi ai ka qenë i martuar me aktoren Teuta Krasniqi, me të cilën kanë edhe një vajzë me emrin Tara.

Të ngjashme