Kryefjala Logo

Këngëtari shqiptar do t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale

1 vit më parë

Këngëtari shqiptar që për shumë vite i mungoi muzikës, Berkan Beka ka bërë të ditur se do t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale në zemër.

Ai ka postuar një foto nga spitali dhe përshëndet fansat teksa jep lajmin. “Kam një operacion në zemër nesër. Ju përshëndes të gjithëve”, shkruan këngëtari duke mos dhënë më shumë detaje.

Në qershor Gazeta Express raportoi se Berkani kishte pësuar një aksident, por më shumë na mbetet të zbulojmë në vazhdim se si do të jetë gjendja e tij shëndetësore ndaj urojmë më të mirën për Berkanin.

11F8A0EB F467 4FBD B16A 0D48E9BB124F

Të ngjashme