Kampioni i boksit Florian Marku bëhet baba për herë të parë.Foto nga spitali dhe emri i bebit

7 muaj më parë

Kampioni shqiptar Florian Marku është bërë baba për herë të parë nga bashkëshortja e tij Eirini  që ka sjellë në jetë djalin e tyre, i cili erdhi si një bekim në jetën e çiftit.

Vetë kampioni i boksit  ka postuar një foto në Instagram ku shkruan se sot është një ditë shumë e veçantë për të, duke zbuluar se ka dy gëzime në një ditë, lindja e djalit dhe ditëlindja e bashkëshortes së tij pra të dy nënë e bir do të ndajnë të njëjtën datë ditëlindjeje.

“Faleminderit Zotit te Gjithsesise per kete mrekulli qe me solli sot. Ne te njeten date qe ka lindur dhe nusja,ne 27 NENTOR. Mire se erdhe ne kete jete djali im MATIN MARKU 27,11,2021. Zoti te dhente shendet, fat, e nje jete sa me te lumtur ! Babi me Mamin do te duan pa kufij gjithmone”

Të ngjashme