“Kam punuar ne mes te vapes dhe nuk me ka paguar” Tan Brama pas Einxhelit i nxjer bojen artistes

3 muaj më parë

Nuk mori pak vemendje debati mes Einxhelit dhe Donaldit per mungesen e pageses,madje kaq shume u fol sa po futemi direkt ne teme pa u lodhur akoma per ta.

Ishte rradha e Tan Brames,ish banorit ne Big Brother Vip i cili i ftuar ne emisionin “ABC e pasdites” u shpreh perballe Ermal Pecit se nuk eshte penduar qe perpara kamerave tregoi se disa artiste nuk e kane paguar per punen e bere.

Ai u shpreh:“Disa artistë nuk më kanë paguar akoma. Kam qenë një staf kërcimtarësh aty, profesionist. Me pa Donaldi nga këmbët “ore shumë i bardhë je s’ke bërë plazh”, i thashë o vlla do të tregoj të vërtetën, kam punuar 3 muaj me një këngëtare që është vip-e ditë për ditë duke punuar. Duke thënë s’më pëlqen kjo lëvizja, dhe vinte a ta ndërrojmë këtë, bëjmë 3 videoklipe dhe të vjen një zarf me 300 mijë lekë. Tha do rregullohemi në një spektakël që kam në nëntor, shikoj aty dhe kishte marrë një tjetër, kjo nuk mu duk e pastër”.
Me ke e kishte?

Arilena Ara!

Mesa duket eshte kjo nje nder artistet qe nuk eshte treguar korrekte me balerinin duke e bere kete te fundit te ndihet i deshperuar.

 

 

Të ngjashme