Wednesday, December 8, 2021

Latest Posts

Jasmina thumbon serish Andin dhe Diona Fonen: Shoqet te paguajne te jesh prezent!

Pasi u përballën në “Për’puthen Prime”, ku bënë deklarata të forta, Andi dhe Jasmina janë rikthyer sërish në qendër të vëmendjes. Për ditëlindjen e Andit, Jasmina postoi një foto torte me shkronjën A në Instastory por e fshiu pas disa minutash.

Andi tha në një intervistë se Jasmina e kishte befasuar për ditëlindje dhe zbuloi se ishte ajo që gjithë kohës kishte tentuar ta kontakonte duke thënë se me të nuk do mbesin as shokë. Kjo deklaratë duket se nuk është pritur aspak mirë nga Jasmina, e cila në një bisedë me ndjekësit e saj ka hedhur kunja të forta për Andin dhe Diona Fonën që ajo e konsideron si “mollë sherri” në lidhjen e tyre.

 

 

“Një gjë nuk kuptoj, ti ke vet shumë shokë ndërsa të tjerë mendon se nuk duhet të kenë shoqe”, thuhet në pyetjen e ndjekësit, i cili mori një përgjigje të gjatë.

“Kur kam thënë ndonjëherë që i dashuri im mos të ketë shoqe? Dhe diçka tjetër shokët e mi janë hyrje dalje familjare, asnjëri si kap poshtë tre vjet shoqëri, që nënkupton kanë shumë kohë në jetën time dhe mund t’i ulë si vëllezër në kafe përball çdo kujt që ka diçka serioze me mua. Nuk janë si shoqet që të paguajnë të jesh prezent diku dhe s’kanë fytyrë as të të dalin përpara se skanë çfarë të të thonë se janë askushi dhe po hiqen si dikushi. Nuk jam kundër shoqeve jam kundër njerëzve pa karakter dhe të ulët që përdorin çdo mundësi për të ecur çik përpara. Shok dhe shoqe është fjalë e madhe se merr dot dikush për një javë”, tha Jasmina dhe qartazi u kuptua se ku e kishte.

Latest Posts

Don't Miss