Saturday, October 23, 2021

Latest Posts

Ja si dukej Eli Fara para 24 vitesh

Eli Fara eshte quajtur si nje nder kengetaret me te bukura shqiptare, e cila pavaresisht moshes apo viteve ka ngelur serish mjaft e re.

Se fundmi ne rrjet ka qarkulluar nje foto e Eli Fares ne fillimet e karrieres se saj. Plot 24 vite para ajo eshte me e re dhe shihet qarte se esht mjaft e bukur.

Se fundmi Eli u perfshi ne nje skandal se bashku me Fatmir Mediun ku thuhej se ishte e punesuar ne shtet dhe udhetonte shpesh  drejt Europes apo Amerikes me shpenzimet e shtetit.

Latest Posts

Don't Miss