Saturday, December 4, 2021

Latest Posts

Ja kush u largua nga shtepia e Big Brother VIP

Mbremjen e sotme sigurisht qe ka patur hyrje te reja por dhe eleminime. Vec debateve qe tashme jemi mesuar ti shohim cdo dite.

Personazhi i eleminuar eshte Sabiani!

Sigurisht qe ka nga ata qe jane merzitur por edhe te tjere qe gezohen per grupin tjeter duke qene se klanet e para jane formuar.

Po Ilirit si do i shkoje halli tani? Ai ka kerkuar qe te dale nga shtepia pas Sabianit

 

Latest Posts

Don't Miss