Ish Miss Shqiperia ne pritje te embel

12 muaj më parë

Edlira Mema eshte nje nga vajzat me te bukura te Shqiperise qe kane mbajtur kuroren e Miss-it dhenuk u harruan nder vite.

Ishte viti 2005 kur ajo u zgjodh Miss dhe Edlira kujtohet ende nga publiku madje duhet thene se vitet kane kane qene shume bujare me bukurine e saj.

Sot ne pritje te embel na tregon barkun e rrumbullakosur prane nje peme Krishtlindjesh dhe lumturia i lexohet ne fytyre.

I urojme me te mirat!

Të ngjashme