Thursday, October 28, 2021

Latest Posts

Ish e fejuara ruse e Rinianit kapet mat ne hotel me nje konkurrent te Perputhen

Pak dite me pare Marsela ish e fejuara e Rinianit te Perputhen ka qene ne nje lidhje ne skype ku i ka uruar suksese ketij te fundit  dhe ka treguar se mes tyre nuk ka gje.

Se fundmi ne rrjet kane qarkulluar foto se Marsela ndodhet ne Tirane pa u bere e qarte arsyeja.

Por diten e sotme po qarkullojne disa foto te Marseles me nje konkurrent te Perputhen. Behet fjale per Ervis Kurtin, i cili e ka ndihmuar te zbrese nga makina dhe jane drejtuar per ne hyrjen e hotelit.

Nje lemsh i madh po behet!

Latest Posts

Don't Miss