Kryefjala Logo

Ish e dashura ruse e Don Xhon, bën veprimin e papritur ndaj Noizy-t

2 vite më parë

Ish e dashura ruse e Don Xhon ka qenë në qendër të vëmendjes pas deklaratave kundrejt këtij të fundit pas ndarjes. Arianne ka deklaruar jo vetëm ndarjen nga reperi por edhe është shprehur e lënduar.

Mesa duket ajo ka ndërmarrë veprimin kundër Don Xhon, ose thjesht është rastësi edhe pse e dyshojmë. Ajo ka bërë follow në Instagram Noizyn.

Rikujtojmë se mes Don Xhon dhe Noizyt marrëdhënia ka qenë gjithmonë e krisur dhe në tension. Kjo na bën të mendojm se ka qenë në moment inati.

Të ngjashme