Kryefjala Logo

Ish-banorja e “Big Brother” bëhet nënë për herë të parë

1 Korrik, 2022 | 12:02 pm

Ish-banorja e “Big Brother Albania 9”, Gerta Shino është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Gerta me disa foto në Instagram. Ajo është duke i bërë xhiro me karrocë bebit dhe zbulon se në fakt ai ka ardhur në jetë me datë 18 Qershor.
“Unë këtë e bëra kastile. 18.06.2022”, ka shkruar ajo krahas fotove.
Ish banorja e Bigut nuk e ka bërë ende të ditur emrin e vogëlushit të saj.

5165A44B 2AD6 4718 932F DD616804D034

Të ngjashme